Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
TÜM ÜRÜNLERİMİZDE ÜCRETSİZ KARGO +12 TAKSİT İMKANI 2 İŞ GÜNÜ KARGO İLE TESLİMAT İSTANBUL İÇİ 2 SAATTE JET TESLİMAT TÜM ÜRÜNLERİMİZDE ÜCRETSİZ KARGO +12 TAKSİT İMKANI 2 İŞ GÜNÜ KARGO İLE TESLİMAT İSTANBUL İÇİ 2 SAATTE JET TESLİMAT TÜM ÜRÜNLERİMİZDE ÜCRETSİZ KARGO +12 TAKSİT İMKANI 2 İŞ GÜNÜ KARGO İLE TESLİMAT İSTANBUL İÇİ 2 SAATTE JET TESLİMAT TÜM ÜRÜNLERİMİZDE ÜCRETSİZ KARGO +12 TAKSİT İMKANI 2 İŞ GÜNÜ KARGO İLE TESLİMAT İSTANBUL İÇİ 2 SAATTE JET TESLİMAT TÜM ÜRÜNLERİMİZDE ÜCRETSİZ KARGO +12 TAKSİT İMKANI 2 İŞ GÜNÜ KARGO İLE TESLİMAT İSTANBUL İÇİ 2 SAATTE JET TESLİMAT TÜM ÜRÜNLERİMİZDE ÜCRETSİZ KARGO +12 TAKSİT İMKANI 2 İŞ GÜNÜ KARGO İLE TESLİMAT İSTANBUL İÇİ 2 SAATTE JET TESLİMAT TÜM ÜRÜNLERİMİZDE ÜCRETSİZ KARGO +12 TAKSİT İMKANI 2 İŞ GÜNÜ KARGO İLE TESLİMAT İSTANBUL İÇİ 2 SAATTE JET TESLİMAT TÜM ÜRÜNLERİMİZDE ÜCRETSİZ KARGO +12 TAKSİT İMKANI

Hakkımızda

Türkiye'nin En Eski Sex Shop Markasına Hoş Geldiniz.SEKTÖRDE 32 YIL

Çİlek Erotik, uzun yıllardır sektörde hizmet veren çilek çatısı altında yepyeni bir online mağaza deneyimi yaşatmak için uzman bir e-ticaret ekibi tarafından kurulmuştur. Çilek sex shop perakende mağazacılıktan ziyade e-ticaret tarafına eğilen, bu yönde birçok kökleşmiş soruna çözümler getiren, günümüzün yeniliklerine ve hızına ayak uyduran dinamik ve alınında uzman ekibi ile hizmet vermektedir.

Yeni nesil e-ticaret altyapısı ile hızlı ve güvenli bir alışveriş deneyimini sizlere sunan çilek sex shop, bu yeni nesil anlayışla alışveriş kolaylığı ve müşteri deneyimini en üst düzeyde  tutuyor. Siparişinizi oluşturmak ve takip etmek hiç olmadığı kadar kolay hale geliyor. 

Haftanın 7 günü Sabah 9:00 - Akşam 00:00 saatleri arasında canlı destek ve WhatsApp hattımızlara sizlere destek sağlıyor, aklınıza takılan bütün soruları cevaplıyoruz. İsterseniz siparişinizi canlı destek ya da WhatsApp hattımız üzerinden müşteri temsilcimiz aracılığı ile oluşturabiliyor ve sizlere sadece keyfini çıkarmak kalıyor.

Çilek erotik olarak müşterimizi mahremiyetini en önemli öncelik olarak kabul ediyor ve bütün aşamalarda bu mahremiyete özen göstermeye gayret ediyoruz. Ürünlerimize ürün ismi yer almayan şekilde gizli fatura kesiyoruz. Paketleme aşamasında, bütün ürünlerimizi hediye paketi koyuyor ve ardından karton ambalaja koyarak kargoluyoruz. Ürün üzerinde paket içeriğine dair herhangi bir bilgi de yer almıyor. Böylece sizin dışınızda paketin içinde ne olduğunu kimse bilmiyor ve anlaması da mümkün olmuyor. Bize güvenin, sizleri önemsiyoruz. Mahremiyetiniz bize emanet.

Dünya markalarını Dünya ile aynı anda Türkiye’de satışa sunuyoruz. Hiçbir aracı olmadan seks oyuncakları dünyasının en büyük markaları ile çalışıyor ve her gün yenileri ile çalışmaya başlıyoruz. Çilek markası Türkiye’de bir gün herkesin bildiği, tabularını yıkan insanlarımızın en çok sevdiği marka olacak. Buna inanıyor ve bu sevgiye layık olmak için dürüst ticaret anlayışı ile çalışıyoruz.

İçindeki Seni Keşfet.Çilek Erotik ile  Aynı Yaşa.

Kaliteli hizmeti, mükemmeliyetçiliğimizi daha geniş kitlelere eriştirmek için çalışmaya devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize artık cilekerotik.com.tr markası altında hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.